Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Grać
Oryginalny Crazy Monkey został opracowany jako automat do gier dla kasyn naziemnych, ale w 2018 roku Igrosoft wydał wersję online popularnego automatu, która od razu była obsługiwana przez urządzenia mobilne. Zarówno miłośnicy klasycznych slotów, jak i fani nowoczesnych dynamicznych gier będą zachwyceni zabawną przygodą w towarzystwie psotnej Małpy. Dowiedzmy się, jak grać w Crazy Monkey w Bizzo Casino w Polsce i jak wykorzystać funkcje gry, aby wygrać duże pieniądze.

Temat i wygląd

Prosta fabuła gry Crazy Monkey rozgrywa się w afrykańskiej dżungli. Na bębnach pojawi się wielu przedstawicieli lokalnej fauny: kolorowe motyle, zielone węże, dobroduszne lwy i wesołe małpy. Oprócz dzikich zwierząt, slot posiada także inne tropikalne atrybuty: maski starożytnych bóstw, dojrzałe banany i ananasy. Wszystkie ikony są wykonane w wesołym kreskówkowym stylu.

Główny bohater Monkey znajduje się na pierwszym planie. Podczas gry zawsze się bawi i grymasi. Wszystkie elementy są doskonale narysowane, ale ogólnie grafika Crazy Monkey wygląda na nieco przestarzałą. Projekt automatu uzupełnia klasyczny projekt dźwiękowy, przywołując nostalgię za starymi jednorękimi bandytami.

Rozmiary zakładów, RTP i wariancja

Zakres zakładów w Crazy Monkey jest dość szeroki. Slot wykorzystuje tak zwane kredyty o stałym nominale. Gracze mogą aktywować od 1 do 9 linii wypłat i postawić do 90 kredytów na każdej z nich.

Średni zwrot dla gracza (RTP) wynoszący 96% jest uważany za złoty standard dla nowoczesnych automatów online.

Pod względem zmienności automat Monkeys jest również na średnim poziomie. Slot obiecuje zarówno wiele małych wygranych, jak i szansę na wygranie stosunkowo dużych sum podczas gry głównej.

 • RTP: 96%
 • Zmienność: średnia
 • Parametry pola gry: 5×3
 • Linie wypłat: 9, niestałe, z wypłatami w obu kierunkach
 • Funkcje bonusowe: symbole wild, gra ryzyka, dwupoziomowa gra bonusowa
 • Zakłady: od 1 do 810 kredytów
 • Maksymalna wygrana: 168 750 kredytów

Rozgrywka i funkcje

Panel sterowania może się nieznacznie różnić w różnych wersjach automatu Crazy Monkey, ale przyciski sterowania znajdują się zwykle pod bębnami, imitując stare automaty.

 • Linia - przyciski te pozwalają wybrać żądaną liczbę linii wypłat - 1, 3, 5, 7 lub 9.
 • Autoplay uruchamia automatyczne obroty bębnów. Nie można ustawić liczby automatycznych obrotów, więc należy
 • obserwować grę, aby wyjść z trybu automatycznego na czas.

 • Zakład - pozwala ustawić wielkość zakładu na każdą aktywną linię - od 1 do 90 kredytów.
 • Start - kliknij ten przycisk, aby uruchomić grę na jeden obrót.
 • Maksymalny zakład - ten przycisk umożliwia ustawienie maksymalnego zakładu jednym kliknięciem.
 • Pomoc - tutaj można znaleźć tabelę wypłat dla różnych symboli i podstawowe zasady gry.

Aby zagrać, aktywuj żądaną liczbę linii wypłat, wybierz wielkość zakładu i kliknij przycisk Start. Sposób na wygraną w Crazy Monkey jest prosty: musisz zebrać kombinację 3-5 identycznych symboli na linii wypłat. Podczas automatycznych obrotów dodatkowa gra podwajająca nie jest uruchamiana.

Dzikie symbole, bonusy i darmowe obroty

Automat Crazy Monkey posiada dwa specjalne symbole, dwupoziomową grę bonusową oraz klasyczną opcję "Wygraj lub przegraj":

Maska starożytnego bóstwa pełni rolę symbolu wild i może zastąpić dowolny inny symbol.
Ikona małpy pełni rolę symbolu scatter i uruchamia grę bonusową.
Każdą wygraną można podwoić, podejmując ryzyko. Wybierz jedną z czterech kart - jeśli masz lepszą kartę niż krupier, Twoje wygrane zostaną podwojone. Jeśli masz gorszą kartę, wygrane są resetowane do zera.

Gra bonusowa

Jeśli na bębnach pojawią się jednocześnie trzy małpy, zostaniesz przeniesiony do dwupoziomowej gry bonusowej. Na pierwszym poziomie małpa stoi pod drzewem, z którego gałęzi zwisa 5 lin. Pociągnij linę, a jeśli z góry spadnie banan, automat Monkey przyzna ci kilka kredytów. Jeśli spadnie kowadło, małpka będzie miała trudności i runda bonusowa dobiegnie końca.

Jeśli uda ci się zebrać wszystkie banany, przejdziesz do super gry. Tutaj małpka musi wybrać między dwiema skrzyniami z nagrodami. Jeśli szczęście będzie po twojej stronie, możesz wygrać do 168 750 kredytów.

X
🚀 Grać 💎 Bonus