Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Reactoonz

Grać
Automaty Reactoonz przenoszą graczy Bizzo Casino PL do świata zabawnych potworów. Jednak zamiast straszyć użytkowników, pozwalają im zarabiać dobre pieniądze.

Reactoonz różni się od zwykłych automatów brakiem linii płatniczych. Tutaj za wygrane odpowiada średnia zmienność, ponad 96% stopa zwrotu i około dwustu kombinacji.

Interfejs

Twórcy wybrali klasyczny niebieski kolor tła.

Bębny zajmują niemal całą wolną przestrzeń na ekranie. Po ich lewej stronie, nad dużą kapsułą badawczą, znajduje się napis z nazwą. Po prawej stronie znajduje się główny potwór i kilka urządzeń naukowych. Poniżej bębnów twórcy umieścili konsolę kontrolną i panele, które pozwalają zobaczyć wszystkie transakcje finansowe.

Symbole

Wszystkie znaki oprogramowania Reactoonz są wykonane w tym samym stylu i ściśle odpowiadają ogólnej tematyce rozgrywki. Tutaj można zobaczyć potwory na bębnach, a także błyskawice, które działają jako oferty specjalne.

Zakłady i wypłaty

Gracze mogą samodzielnie określić koszt obrotu. Wskaźniki cen wahają się od 0,2 do 1 000 PLN.

Wygrane są zmienne. Zależą nie tylko od zebranej kombinacji, ale także od początkowej ceny za spin. Przykładowo, minimalna kwota, jaką można zebrać w Reactoonz to 0,02, natomiast maksymalna to 750 000 kredytów.

Oferty specjalne również wpływają na wygrane:

  • Fireballs. W zależności od koloru mogą one: zastąpić symbole na bębnach, aktywować darmowe obroty i przynieść mnożnik do x6.
  • Pojazd badawczy. Po otrzymaniu energii użytkownicy mogą "wysadzać" potwory, zabierając ich wartość do swojego banku.

Niestety, w grze Reactoonz nie ma jackpota.

X
🚀 Grać 💎 Bonus